لا اله الا الله  سبحان الخالق النور

بسم الله الرحمن الرحیم

10= نماز حضرت رضا امام هشتم: شش رکعت که در هر رکعت حمد یک بار و سوره هل اتی الانسان ده بار

دعای امام هشتم:یا صاحبی فی شدتی و یا ولیی فی نعمتی و یا الهی و آله ابراهیم و اسمعیل و اسحق و یعقوب و یا رب کهیعص و یس و القران الحکیم اسئلک یا احسن من سئل و یا خیر من دعی ویا اجود من اعطی و یا خیر مرتجی اسئلک ان تصلی علی محمد و آل محمد

11= نماز حضرت جواد امام نهم: دو رکعت که در هر رکعت حمد یک مرتبه وتوحید  هفتاد مرتبه

دعای امام نهم: اللهم رب الارواح الفانیة و الاجساد البالیة اسئلک بطاعة الارواح الراجعة الی اجسادها و بطاعة الاجساد الملتنمة بعروقها و بکلماتک النافذة بینهم اخذک الحق منهم والخلائق بین یدیک ینتظرون فصل قضائک و یرجون رحمتک و یخافون عقابک صل علی محمد و آل محمد و اجعل النور فی بصری و الیقین فی قلبی و ذکرک باللیل و النهار علی لسانی و عملا صالحا فارزقنی

12=نماز حضرت هادی امام دهم: دو رکعت که در رکعت اول حمد ویس و در رکعت دوم حمد و سوره الرحمن

دعا امام دهم:یا باریا وصول یا شاهد کل غائب و یا قریب غیر بعید و یا غالب غیر مغلوب و یا من لا یعلم کیف هو الا هو یا من لا تبلغ قدرته اسئلک اللهم باسمک المکنون المحزون المکتوم عمن شئت الطاهر امطهر المقدس النور التام الحی القیوم العظیم نور السموات و نرو الارضین عالم الغیب و الشهادة الکبیر المتعال العظیم صل علی محمد و آل محمد

13= نماز حضرت حسن عسکری امام یازدهم: 4 رکعت که در رکعت اول و دوم  حمد یک بار و 15 بار سوره زال و در رکعت سوم و چهارم  بعد حمد 15 بار توحید

دعای امام یازدهم:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شورافکن آموزگارکوشا : مرجع نمونه سوال امتحانی و آزمون affiliate-system Nikki پگاسوس گراف | گرافیک با چاشنی عشق سقف کشسان اصفهان .باريسول اصفهان سقف کاذب اصفهان شاداب سازی مدارس سارس کروناویروس جدید SARS-COV-2 عقل و عشق