یا سلطان یا امین یا مومن یا متکبر یا شکور

بسم الله الرحمن الرحیم

1= هرکه هر شب جمعه سوره ص را بخواد خیر دنیا و آخرت به او داده می شود وخودو خانوداده اش

با شفاعت وارد بهشت شوند

2= هرکه سوره صافات را در روز جمعه قرائت نماید همواره در حفظ و امان الهی بوده و آفت و بلا ها

در زندیگی از او دفع شود و روزی فراوانی از جانب الله به او داده می شود و از سوی شیطان و

حاکمان ستمگر آسیبی به او نرسد و اگر در آن روز بمیرد در زمره شهدا باشد

3= اگر اول ماه قمری دوشنبه بود از روز اول تا چهاردهم سوره واقعه خوانده شود به تعداد روز یعنی

روز اول یک بار و روز دوم دو بار و و روز چهاردهم 14 بار و در هر روز بعد از اتمام قرائت خوانده شود :

اللهم ان کان رزقی فی السماء فانزله و ان کان فی الارض فاخرچه و ان کان بعیدا فقر به و ان کان

قریبا فیسره و ان کان قلیلا فکثره و ان کان کثیرا فبارک لی فیه و ارسله علی ایدی خیار خلقک ولا

تخوجنی الی شرار خلقک و ان لم یکن فه بکینو نیتک و وحدانیتک اللهم انقله الی حیث ا و لا

تنقلنی الیه ی انک علی کل شی قدیر یا حی یا قیوم یا واجد یا مجید یا بر یا رحیم یا غنی صل

علی محمد و آل محمد و تمم علینا نعمتک و هنئنا کرامتک و البسنا عافیتک

و در هر پنج شنبه ای که در این میان او ل تا 14 قرار دادر این دعا: یا ماجد یا واجد یا جواد یا حلیم یا

حنان یا منان یا کریم اسالک تحفة من تحفک ثلم یها شعتی و تقضی بها دینی و تصلح بها شانی

برحمتک یا سیدی

4= تلاوت سوره واقعه هرشب در رکعت اول نافعه عشا

5= ذکر آیات 2و 3 سوره طلاق : ومن یتق الله یجعل له مخرجا یرزقه من حیث لا یحتسب و من یتوکل

علی الله فهود حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لکل شی قدرا

6= ذکر :لا اله الا الله الملک الحق المبین (حد اقل صد بار در روز)

7= موقع ورود به منزل بگوید : السلام علینا من ربنا و بعد توحید را بخواند

8= گفتن ذکر: اللهم انه لیس علم بموضع رزقی و انما اطلبه

9= دعا: اللهم اغننی بحلاک من حرامک و بطاعتک عن معصیتک و بفضلک عمن سواک

10= صدقه دادن مدام

11= صدا کردن موکل روزی یعنی حضرت میکائیل و ذکر: اما میکائیل فصاحب کل قطره تسقط وکل

ورقة وتنبت و کل ورقة تسقط

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخرین اخبار و اتفاقات لالیگا اسپانیا ماجراهاي صد روز تا عروسيِ يک عروس کنکوري! روانشناسی مهندسی عمران- مهندسی خاک و پی In the name of God بلاگ خبری آی لاو رنگین کمان